Turniej Eliminacyjny do Finałów MMP U20 Tychy 11.11.2013r Grupa VI.

Turniej Eliminacyjny do Finałów MMP U20 Tychy 11.11.2013r Grupa VI.

piątek, 08 listopad 2013 20:50

1 listopada w hali sportowej w Tychach przy alei Piłsudskiego 20 zostanie rozegrany turniej eliminacyjny do futsalowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20. Z grupy VI awansują dwa zespoły.

Turniej Eliminacyjny do Finałów MMP U20

Tychy 11.11.2013r Grupa VI.

Miejscem rozgrywania turnieju jest Hala Sportowa Tychy w Tychach przy ulicy Piłsudskiego 20.

11.11.2013r

Odprawa techniczna kierowników drużyn  godz. 08-30

Mecz nr 1. Godz. 09-00 AFC Jastrzębie Zdrój – SRS Gwiazda Ruda Śląska

Mecz nr 2. Godz. 09-50 NBIT Gliwice – GKS Futsal Tychy

Mecz nr 3. Godz. 10-40 Euro Master Głogów – AFC Jastrzębie Zdrój

Mecz nr 4. Godz. 11-30 SRS Gwiazda Ruda Śląska – NBIT Gliwice

Mecz nr 5. Godz. 12-20 GKS Futsal Tychy – Euro Master Głowgów

Przerwa techniczna od godziny 13-00 do 13-30.

Mecz nr 6. Godz. 13-30  AFC Jastrzębie Zdrój – NBIT Gliwice

Mecz nr 7. Godz. 14-20 SRS Gwiazda Ruda Śląska – Euro Master Głogów

Mecz nr 8. Godz. 15-10 AFC Jastrzębie Zdrój – GKS Futsal Tychy

Mecz nr 9. Godz. 16-00 NBIT Gliwice – Euro Master Głogów

Mecz nr 10.Godz.16-50 SRS Gwiazda Ruda Śląska – GKS Futsal Tychy

Wpłatę wpisowego należy wpłacać na konto BPH S.A o numerze  -

21 1060 0076 0000 3200 0143 3017

Więcej informacji udzieli Państwu Prezes Klubu Sławomir Wróbel

Telefon – 503038878  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tabela

Nazwa zespołu
M BR PKT
1 Gatta Zduńska Wola 22 90 - 49 49
2 Pogoń '04 Szczecin 22 71 - 50 45
3 Rekord Bielsko - Biała 22 75 - 49 44
4 Red Devils Chojnice 22 78 - 51 37
5 FC Toruń 22 61 - 50 35
6 Nbit Gliwice 22 53 - 74 29
7 Red Dragons Pniewy 22 49 - 59 26
8 Gaf Omega Gliwice 22 50 - 57 26
9 Euromaster Chrobry Głogów 22 52 - 63 26
10 Clearex Chorzów 22 53 - 58 23
11 AZS UŚ Katowice 22 50 - 75 17
12 Gwiazda Ruda Śląska 22 41 - 88 9

Najlepsi strzelcy

11 Przemysław Dewucki
7 Taras Tarasovych
6 Michał Cygnarowski
6 Robert Satora
6 Tomasz Starowicz