Nbit Gliwice – MKF Solne Miasto 3:5

poniedziałek, 09 grudzień 2013 08:11

W sobotnie popołudnie drużyna Nbitu Gliwice rozgrywając spotkanie z zespołem MKF-u Solne Miasto Wieliczka pożegnała się ze swoją publicznością i ze swoją starą halą. Od nowej rundy zapraszamy na nową halę mieszczącą się w Gliwicach Łabędach . Ale nim to nastąpi w najbliższą sobotę w Chorzowie zmierzymy się jeszcze z Mareksem Chorzów.

W spotkaniu z Wieliczką drużyna Nbitu przystąpiła w dosyć sporym osłabieniu kadrowym. Po kilku minutach gry i dwóch kontrach  przegrywaliśmy 2-0. Następne 10 minut gry to próby ataku  pozycyjnego w wykonaniu naszej drużyny , aż w końcu na 2 minuty przed przerwą gola dla Nbitu zdobywa  ŁUKASZ JAGIEŁŁO, który ładnym uderzeniem trafia do siatki rywala. Po przerwie obraz gry niewiele się zmieniał co po raz kolejny przyniosło efekt w postaci wyrównującej bramki. Tym razem na listę strzelców wpisał się MICHAŁ ŁUTOWICZ, potwierdzając swoją coraz wyższą dyspozycję do gry oraz to że dobry występ w Chrzanowie nie był dziełem przypadku.

Niestety tego dnia kolejne bramki strzelali zawodnicy gości ,a dokładniej rzecz ujmując Daniel Suchan  który w 31 i 34 minucie ustrzelił dwie bramki. Reakcją na taki rozwój wypadków trenerskiego duetu Maksym - Wiewióra było wycofanie bramkarza i gra w przewadze. Ten pomysł przyniósł kontaktową bramkę - strzelcem w 38 minucie KAMIL MUSIAŁ. Niestety tego dnia szczęście w końcówce spotkania nie opuściło gości , i na 7 sekund przed zakończeniem spotkania po przechwycie Kamil Jeleń płaskim uderzeniem ze swojej połowy trafia do bramki . I na tym emocje się zakończyły.

Za tydzień, trzymamy kciuki za dobry występ  z Mareksem Chorzów!!!