Kamionka Mikołów - Nbit Gliwice 5-4

poniedziałek, 30 wrzesień 2013 13:36

29 września w Mikołowie nasza drużyna zagrała swój inauguracyjny  mecz I ligii z Kamnionką Mikołów .Po zaciętym meczu wyjechaliśmy z Mikołowa z wynikiem 5:4 dla Gospodarzy . Dla naszej drużyny była to lekcja nie tylko pokory ale głównie sztuki przegrywania.

Cóż piłka jest okrągła a bramki są dwie , do przerwy padło do nich tylko dwie bramki po obu stronach .W drugiej połowie, od wyniku 4-2 Nbit wycofał bramkarza  uzyskując przewagę zawodnika w polu, do momentu czerwonej kartki dla Jagiełły szanse były do końca wyrównane. Miejmy nadzieję ,ze nasi zawodnicy i trenerzy wyciągną z tego spotkania wnioski i pozbędą się tremy I-o ligowej , ponieważ czeka nas kolejny pojedynek w sobotę 5 października o godz. 18  na Hali w Sośnicy w spotkaniu z BSF Bochnią. Trzymam za Was kciuki Panowie