Uroczysta prezentacja zawodników druzyny Nbit

Uroczysta prezentacja zawodników druzyny Nbit

piątek, 20 wrzesień 2013 20:43

19 września w Restauracji Siedlisko w miłej i kameralnej atmosferze obyła się uroczysta prezentacja zawodników drużyny Nbit. Miejsce  tej imprezy nie  było przypadkowe ponieważ klimat i profesjonalna oprawa imprezy to zasługa Naszego Sponsora a jednocześnie  Przyjaciela drużyny Pana Jakuba Lubiny oraz Jego niezawodnego jak zawsze  Personelu.

Tuz po godzinie 19-tej stawili się na spotkaniu Sponsorzy drużyny ,Partnerzy  strategiczni i medialni ,Przyjaciele  oraz  Sympatycy.  Sponsora strategicznego firmę Nbit reprezentowali: Prezes Jarosław Jenczmionka, Prezes Ireneusz Popenda , Dyrektor Handlowy Sebastian Holwek. Sponsorów technicznych reprezentowali  Pan dr. Eugeniusz Majza Węglopol oraz Pani Dyrektor  Patrycja Szafarczyk Nbit Dystrybucja. Partnerów reprezentowali  ,Pan Leszek Strzelczyk  AVIVA  oraz Pan Jerzy Wojewódzki Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej . Partnerów medialnych reprezentowali ,Pan Krzysztof Kosiński Redaktor Naczelny Radia Plus  oraz Redaktor Nowin Gliwickich Pan Andrzej Sługocki. Partnerów technicznych drużyny reprezentował  Pan Marcin Niedzielski z CF-Gliwice spółka z o.o. , All Sport Gliwice Pan Marcin Garbacz. Naszego Partnera od marketingu i reklamy reprezentował Pan Dawid Szczepaniec. Bardzo nam było miło gościć Panią Krystynę Sowę Przewodniczącą Rady Miejskiej w Gliwicach .

Następnie zaprezentowano serwis internetowy drużyny Nbit aby potem przejść do kulminacyjnego punktu spotkania .Nasz rzecznik Wojciech Stasiło wyczytywał każdego zawodnika ,który w asyście przemiłych Pań Patrycji Busek i Wioletty Galeji odbierali z rąk Prezesów Jarosława Jenczmionki i Juliusza Jarmuszewskiego koszulki klubowe . Każdy z zawodników od Sponsora frimy Nbit otrzymał zestaw strojów klubowych, dres a także świetne torby sportowe . Po pamiątkowych zdjęciach i części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek i dyskusje kuluarowe.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przybyłym do Siedliska ,a w imieniu całej drużyny dziękujemy Panu Prezesowi Jenczmionce za dotychczasowe 5 lat i liczymy na to iż ,Jego troska o klub a także zapał do futsalu przyczyni się do rozwoju naszej drużyny. Dziękujemy naszym Trenerom Szymonowi i Sebastianowi ,Kierownikowi drużyny Adamowi i wszystkim którzy wspieraja nasz klub . My zawodnicy możemy się odwdzięczyć jedynie coraz lepszą grą i osiąganiem cennych wyników.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTOREPORTAŻU

Tabela

Nazwa zespołu
M BR PKT
1 Gatta Zduńska Wola 22 90 - 49 49
2 Pogoń '04 Szczecin 22 71 - 50 45
3 Rekord Bielsko - Biała 22 75 - 49 44
4 Red Devils Chojnice 22 78 - 51 37
5 FC Toruń 22 61 - 50 35
6 Nbit Gliwice 22 53 - 74 29
7 Red Dragons Pniewy 22 49 - 59 26
8 Gaf Omega Gliwice 22 50 - 57 26
9 Euromaster Chrobry Głogów 22 52 - 63 26
10 Clearex Chorzów 22 53 - 58 23
11 AZS UŚ Katowice 22 50 - 75 17
12 Gwiazda Ruda Śląska 22 41 - 88 9

Najlepsi strzelcy

11 Przemysław Dewucki
7 Taras Tarasovych
6 Michał Cygnarowski
6 Robert Satora
6 Tomasz Starowicz