Puchar im. Józefa Podlesia zdobyty Nbit :Schenker -3:2

niedziela, 12 styczeń 2014 22:33

XiX Turniej o Puchar im. Józefa Podlesia przeszedł do  historii iw którym to turniej nasza druzyna wpisała sie złotytmi zgłoskami. Dosłownie i w przenosni poniewaz  po całodniowym zmaganiu nasza Drużyna  staneła na podium zdobywając I miejsce i  Puchar .Finałowe spotkanie obfitowało w akcje pełne napięcia. W siódmej minucie straciliśmy bramkę i jedyne to co nam pozostawało to jak najszybciej wyrównać . Kilka sekund później byłoby już 2:0 dla Schenkera, ale na nasze szczęście akcja była niedokładnie rozegrana.

Optymistyczne dla wszystkich trzymających za nas kciuki  był fakt iż na gole naszych zawodników nie trzeba było długo czekać. Po fantastycznej asyście Pawlaka w dziesiątej minucie spotkania Jagiełło umieścił piłkę w siatce doprowadzając do remisu. Emocje dawały znac o sobie bo rywalizacja zaczęła się od nowa. Uskrzydleni zdobyciem wyrównującego gola  trzy minuty po zdobyciu remisu po niesamowitej kontrze Kamil Myśliwiec poprawia wynik meczu na 2:1 dla Nbitu. Pięć minut do końca spotkania nasi przeciwnicy decydują się na grę w przewadze bez bramkarza. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem po akcji Musiał - Pawlak nasza przewaga zwiększyła się do 3:1. Pół minuty do końca spotkania Schenkerowi udaje się zmniejszyć różnicę bramek, jednak utrzymujemy przewagę i mecz kończy się wynikiem 3:2. Dzięujemy  organizatorm za świetnie zorganizowany Turniej , kibicom za doping ,treneropm i kierownictwu za wsparcie . To był dzień pełen emocji i wrażeń , nie załuemy wylanego potu i zmęczenia bo  zdobycie pucharu przy tak silnej rywalizacji . Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dzięujemy za sportowa postawę i do zobaczenia mamy nadzieję za rok na Jasnej 31.