XIX Turniej im Józefa Podlesia - Nbit -PSS Społem 5:0

niedziela, 12 styczeń 2014 14:11

Jesteśmy świeżo po spotkaniu Nbitu z drużyną Społem PSS, które zakończyło się wynikiem 5:0 dla naszego zespołu. Już w trzeciej minucie padła bramka po strzale Mateusza Pawlaka. Cały czas nasi piłkarze nacierali na bramkę drużyny Społem PSS. Po dwóch niecelnych uderzeniach w myśl zasady do trzech razy sztuka wynik 2:0 ustanowił Dawid Pawlik. W połowie meczu mamy już 3:0 po fenomenalnym strzale Łukasza Jagiełły.

Przez całe spotkanie nasi piłkarze praktycznie nie wpuszczali przeciwników na swoją połowę. Piętnasta minuta to akcja Myśliwca i Musiała, po której wynik zmienił się na 4:0. Minutę później mieliśmy przyjemność oglądać kolejny gol Mateusza Pawlaka po akcji z rzutu rożnego. Wynik 5:0 w pierwszym meczu dobrze wróży na kolejne spotkania. A o 13:20 drugie starcie grupowe, tym razem z drużyną NGK Ceramics - 2.